Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему: «Ефективна взаємодія педагога та дітей з ООП в інклюзивній освіті»

З 27 по 31 березня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему: «Ефективна взаємодія педагога та дітей з ООП в інклюзивній освіті» (30 годин / 1 кредит ЄКТС).

З метою якісної підготовки, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Ольгою Володимирівною Рябошапкою було ознайомлено слухачів курсів з програмою підвищення кваліфікації, поінформовано щодо специфіки навчання на курсах, також представлено викладачів, які проводитимуть навчальні заняття.

Не зважаючи на те, що організаційні збори проводяться в он-лайн форматі, слухачі активно долучилися до обговорення особливостей проходження курсів в умовах дистанційного навчання.

Бажаємо слухачам курсів плідної роботи, високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти.