КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти завершили роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 016 Спеціальна освіта, з теми «Ефективна взаємодія педагога та дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивній освіті» тривалістю 30 годин (1 кредит).

Курси проходили у період з 07 по 11 листопада 2022 року. Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації здійснювалося у дистанційній формі (платформа Google Meet, застосунок для смартфонів Viber, електронні скриньки).

По завершенню навчання на курсах слухачі успішно пройшли фахове тестування.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти.