КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ДОШКІЛЬНОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти у період з 15 листопада по 17 грудня 2021 року відбулися курси підвищення кваліфікації зі спеціальностей  012 Дошкільна освіта та 016 Спеціальна освіта тривалістю 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Навчання слухачів здійснювалося у дистанційній формі (платформа Google Meet, застосунок для смартфонів Viber, електронні скриньки).

Слухачі мали можливість відвідувати навчальні заняття, тренінги, майстер-класи викладачів факультету з наступних тем:

«Теорія і практика інклюзивної освіти»

Лектори: Ірина Сергіївна Калиновська, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Людмила Анатоліївна Черніченко, доктор філософії, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.-

«Інноваційні логопедичні технології у корекційній роботі з дітьми з порушеннями мовлення»

Лектори: Марина Анатоліївна Лемещук, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Людмила Дмитрівна Бегас, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

«Психолого-педагогічний супровід гармонійного розвитку дошкільника»

Лектори: Леся Петрівна Карнаух кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини; Неля Іванівна Скрипник кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти.

«Інноваційні педагогічні технології дошкільної освіти»

Лектори: Оксана Олександрівна Авраменко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини; Ольга Володимирівна Рябошапка, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

По завершенню навчання на курсах слухачі успішно пройшли фахове тестування, отримали сертифікати та залишили теплі відгуки про навчання на курсах.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації нових досягнень та високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти і чекаємо на заняттях у наступному 2022 році.