КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИГОТОВЛЕННЯ МАСКИ ДО ХЕЛОВІНУ

У кожної країни є свої традиції. Сьогодні на факультеті дошкільної та спеціальної освіти провели  одне з найпопулярніших свят, яке відзначають у Сполучених Штатах та Великій Британії – Хеловін.

Хеловін – це свято несподіваних жартів, смішних страшилок, веселих конкурсів. У цей день можна веселитися, жартувати, танцювати. Єдине, чого не можна робити – це ображатися. Викладачі також прийняли участь у заході. Під час проведення студенти переглянули фільм “Традиції святкування Хеловіна”.

1 листопада студенти факультету взяли участь у конкурсі на краще виготовлення маски до Хеловіну.

Студенти продемонстрували креативні доробки. При цьому всі мали гарний настрій. Бажаємо всім подальших творчих злетів.