Комунікативний треніг «Безбар’єрне спілкування»

Рівень професійного успіху сучасного фахівця залежить не тільки від того, наскільки добре він виконує свої безпосередні обов’язки, ключовим інструментом сучасного професіонала є побудова якісної комунікативної стратегії, розвиток Soft Skills, так званих «м’яких навичок».

До таких навичок належать і комунікативні – уміння людини будувати успішну комунікативну стратегію, що сприятиме саморозвитку, самоідентифікації та формуванню безбар’єрного комунікативного простору як індикатора сучасного розвитку суспільства.

29 березня 2023 року здобувачі освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти відвідали тренінг із розвитку комунікативних навичок, який проводила доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна.

Метою тренінгу було удосконалення навичок вербального та невербального спілкування засобами ігрової діяльності та взаємодії проєктної команди.

Під час заходу учасники ознайомилися з тим, як:

– розширити можливості встановлення комунікативного партнерства в різних ситуаціях спілкування;

– моделювання комунікативних ситуацій (стратегії вдосконалення комунікативної майстерності);

– відпрацювати навички розуміння людей, себе, а також міжособистісних стосунків;

– опанувати навички активного слухання та сприйняття;

– активізувати процеси самопізнання та самоідентифікації;

– розширити діапазон творчих здібностей.

По завершенню тренінгу Світлана Володимирівна запропонувала здобувачам застосувати технології невербальної комунікації. Варто відзначити, що аудиторія була переповнена мегапозитивними емоціями. Щиро дякуємо всім учасникам тренінгу за активну участь та позитивну атмосферу.