ХХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ У МІСТІ БАР

15-17 квітня 2019 року викладачі кафедри спеціальної освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної освіти Малишевська І. А. та викладач кафедри спеціальної освіти Колісник Л. В. мали велику честь бути делегатами ХХ ювілейної  всеукраїнської конференції у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

В регламент роботи конференції традиційно внесена професорська година в коледжі. Лекцію на тему: «Особливості підготовки майбутніх фахівців психолого-педагогічного профілю в умовах інклюзивної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини» була успішно проведена Малишевською Іриною Анатоліївною д.пед.н.; Колісник Людмилою Василіївною, викладачем кафедри спеціальної освіти.

Студенти навчального закладу щорічно мають нагоду поспілкуватися з науковцями різних регіонів України та країн світу.

На конференції, наповнені глибоким змістом, проходили наукові лекції, практичні семінари, майстер-класи, пленарне засідання, вечір духовної музики, присвячений пам’яті д.пед.н., «професора земляка» Чернілєвського Д. В., Піднімалися питання майбутнього педагогічної науки, креативної педагогіки, благодидактики, практикоусвідомлення, питання диференціації на підготовку до викладання майбутніх спеціалістів вищої школи.