ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ВАШ ПРІОРИТЕТ №1

Факультет дошкільної та спеціальної освіти #ФДСО

Наш сайт: https://fdo.udpu.edu.ua/

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта.

Додаткова спеціальність за вибором:

спеціальна освіта (логопедія)

✅початкова освіта

✅психологія

Дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні. Мета дошкільної освіти полягає в розвитку особистісних якостей дитини, спрямованому на зміцнення її фізичного здоров’я, формування інтелектуальних здібностей і загальної культури, емоційне і моральне виховання, збагачення соціального досвіду спілкування з урахуванням специфічних для дітей цього віку видів діяльності. Для кожної дитини, дуже важливо зустріти такого педагога, який буде справжнім другом, наставником, взірцем.
Саме таких фахівців готує факультет дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Про пріоритетність професії вихователя свідчить динаміка кількості здобувачів вищої освіти факультету зі спеціальності 012 Дошкільна освіта:
у 2017 році – 332,
у 2018 році – 410,
у 2019 році – 479.
Ми пишаємося тим що саме ФДСО та УДПУ імені Павла Тичини

ВАШ ПРІОРИТЕТ – 1.

Сфера працевлаштування:
✅ Заклади дошкільної освіти;
✅ Заклади загальної середньої освіти;
✅ Заклади з інклюзивним та інтегрованим навчанням;
✅ Заклади вищої освіти;
✅ Управлінські структури (обласні, міські, районні відділи освіти).

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 096-16-51-801.