Новини, події, оголошення

День Гідності та Свободи

Щороку 21 листопада, згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 р. в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Визначну дату встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Пам’ятну дату запровадили з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження й донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події, які мали місце в Україні на початку XXI століття.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи викладачі, студенти та співробітники факультету дошкільної та  спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з ректором університету, професором Олександром Безлюдним взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

Університетська громада хвилиною мовчання вшанувала патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Слава Україні! Героям слава!