БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

9 вересня 2022 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася зустріч зі судентами І курсу денної форми навчання та батьками у змішаному режимі.

З вітальним словом до учасників звернулась декан факультету Попиченко Світлана Сергіївна та привітала усіх присутніх з початком нового навчального року.

Заступник декана з педагогічної практики Дука Тетяна Миколаївна ознайомила з проходження студентами – заочниками практики.

Заступник декана з навчальної роботи Бутенко Ольга Григорівна ознайомила студентів з особливостями організації освітнього процесу на заочній формі навчання.

Заступник декана з виховної роботи Трофаїла Наталія Дмитрівна ознайомила з основними завданнями виховної роботи та планом заходів на 2022-2023 рік.

Залізняк Алла Миколаївна  розповіла про Інформаційно-освітнє середовище Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Заступник декана з наукової роботи Слатвінська Анна Анатоліївна ознайомила з науковими проектами факультету та перспективами для студентів.

На зустрічі, студенти та батьки  мали змогу задати питання та отримати змістовні, вичерпні відповіді.

Зичимо студентам успіхів у навчальному році та мирного неба.