ПЕРШОКУРСНИКІВ УРОЧИСТО ПРИЙНЯЛИ У ДРУЖНУ РОДИНУ УДПУ

Відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Цьогоріч навчальний заклад поповнився рекордною кількістю розумних і допитливих, талановитих і жагучих до отримання знань юнаків і дівчат із 23 регіонів нашої держави. 4086 вчорашніх випускників шкіл стали студентами УДПУ – найбільшого і найпопулярнішого закладу сучасної освіти не лише в Черкаській області, але й в центральному регіоні держави.

Адміністрація, професорсько-викладацький склад та співробітники університету на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним радо приймали першокурсників до великої студентської родини. На святі також були присутні почесні гості, випускники навчального закладу, батьки студентів, друзі, близькі.

Після урочистої частини відбулася зустріч з деканом факультету доктором педагогічних наук, доцентом  Демченко Іриною Іванівною.