ПЕРШЕ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УДПУ

На засіданні вченої ради УДПУ імені Павла Тичини, яке відбулося 29 серпня, затверджено звіт про роботу за 2016-2017 та схвалено завдання на новий навчальний рік.

Прикметно, що за вже складеною традицією члени вченої ради могли детально розглянути звіт, оскільки він заздалегідь був надісланий їм на електронну пошту. Загалом документ складається з семи розділів, включає десятки таблиць, діаграм, графіків і викладений на 180 сторінках. У доповіді ректор, професор Олександр Безлюдний зупинився на окремих ключових позиціях діяльності університету.

– У звітному році колектив університету працював злагоджено і продуктивно, – відзначив Олександр Іванович. –  Наші успіхи – це справа наших рук, творчого мислення, небайдужого ставлення до справи. Усьому колективу – викладачам, співробітникам, аспірантам і студентам – щира вдячність за плідну працю на благо університету, студентства, майбутнього нашої України. Слова вдячності висловлюю також Міністерству освіти і науки України, Наглядовій Раді Університету, академічним установам держави, всім друзям нашого навчального закладу, які підтримують його конкретними справами і конструктивними порадами.

Доповнили інформацію про здобутки навчального закладу в минулому навчальному році виступаючі, які брали участь в обговоренні звіту: перший  проректор Андрій Гедзик, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська, голова профспілкового комітету університету Валентин Хитрук, начальник Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Людмила Гекалюк, голова студентської ради університету Катерина Чупіна.

Перший  проректор Андрій Гедзик представив для затвердження план роботи університету на новий навчальний рік. Затверджено також план роботи вченої ради університету на 2017–2018 навчальний рік, який представила учений секретар Світлана Шуляк.

Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська доповіла про зарахування до докторантури університету, про результати першого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок молодих науковців, виконання яких розпочнеться у 2018 році за рахунок видатків загального фонду державного бюджету, про атестацію наукової роботи стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених та по ряду інших питань.

На першому у новому навчальному році засіданні вченої ради університету ректор Олександр Безлюдний привітав усіх із стартом й побажав творчої праці та змістовного навчання, здоров’я, добробуту і злагоди у родинах, миру, гарного майбутнього нашому університету.

Олександр Іванович також за доброю традицією привітав ювілярів університету із днем народження, знайшовши для кожного щирі та душевні слова.

У заключному слові ректор відзначив:
   – Ми маємо гарний потенціал і повинні все зробити для того, щоб університет і надалі динамічно розвивався та модернізувався, залишаючись центром духовності, науки та культури в регіоні.