«Вдягни блакитний одяг – підтримай людей із розладами аутистичного спектру»

2 квітня з нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму, який заснований Генеральною Асамблеєю ООН, прийнятий 18-го грудня 2007-го року, резолюція № A/RES/62/139, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться флешмоб в знак підтримки людей із розладами аутистичного спектру.

Мета заходу – поширити інформацію про проблему аутизму. Офіційний колір – синій та його відтінки.

Приєднатись до всесвітнього флешмобу в знак підтримки людей із розладами аутистичного спектру Ви можете, одягнувши в цей день одяг або аксесуар синього кольору, якщо ви фахівець – поділіться корисною інформацією із знайомими, друзями, колегами, щоб світ, в якому живуть люди із розладами аутистичного спектру став дружнім до них.