Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

13 грудня Всесвітній день дитячого телебачення

До Всесвітнього дня дитячого телебачення у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихователі Вознюк Н.Д. та Кислинська І.Ф. провели заняття «Телебачення у нашому житті». Вихователі ознайомили дітей з одним із засобів масової інформації – телебачення, його значення у житті людини, правилами безпеки поводження з побутовою технікою.

Телебачення відіграє важливу роль у житті кожної дитини. Завдяки йому діти занурюються у світ, повний магії, пригод, супергероїв.

Правильні телевізійні програми дають дитині необхідні відомості про навколишній світ та суспільство, а також забезпечують її соціальний, емоційний і когнітивний розвиток.

Вихователі разом з вихованцями Центру розвитку дітей «Дивосвіт» зробили телевізор. Діти мали змогу спробувати себе в ролі ведучих. Також створили власну передачу «Новини Дивосвіту». Вихованці радували глядачів та слухачів своїми новинами, знахідками та досягненнями.