Обговорення проєктів ОПП 2024 р. в контексті робочої зустрічі гарантів та членів проєктних груп освітніх програм зі  стейкхолдерами

З метою якісного формування структури та контенту освітніх програм та обговоренню проєктів ОПП 2024 р. «Дошкільна освіта», «Дошкільна освіта. Початкова освіта» та «Спеціальна освіта, що реалізуються на факультеті дошкільної та спеціальної освіти, 13 грудня 2023 року відбулася зустріч гарантів освітніх програм, науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти та роботодавців.

На запрошення декана факультету, Попиченко Світлани Сергіївни до зустрічі долучилися стейкхолдери, зацікавлені в якісній підготовці фахівців. Серед них були представники закладів дошкільної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, навчально-реабілітаційних центрів, початкових шкіл, а саме:

– Ващенко А.В. (завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №12 Уманської міської ради);

– Міняйло О.В. (методист дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №12 Уманської міської ради);

– Дідура Л.О (завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок №25 Уманської міської ради);

– Шведе С.Е. (методист дошкільного навчального закладу ясла-садок №25 Уманської міської ради);

– Новіцька Л.І. (в.о. директора Уманської Початкової школи №1 Уманської міської ради);

– Бевзюк М.С. (директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради);

– Кучеренко Н.В. (заступник директора з навчальної роботи Комунального закладу «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради».

Зі вступним словом до учасників звернулась декан факультету Світлана Сергіївна, зазначивши, що такі зустрічі є важливими для удосконалення освітніх програм зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 016 Спеціальна освіта. Вона також закликала стейкхолдерів до активної співпраці для забезпечення якісної підготовки фахівців, які відповідатимуть вимогам сучасного ринку праці.

Проєкти освітніх програм для обговорення з учасниками зустрічі презентували гаранти:

– Бутенко О.Г.– гарант ОПП «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта;

– Авраменко О.О.– гарант ОПП «Дошкільна освіта. Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта;

– Цимбал-Слатвінська С.В. – гарант ОПП «Спеціальна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта;

– Карнаух Л.П. – гарант ОПП «Дошкільна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта;

– Лемещук М.А. – гарант ОПП «Спеціальна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Запрошені гості презентували діяльність своїх організацій та закликали до активної співпраці.

У ході конструктивного обговорення стейкхолдери позитивно відгукнулися на представлені проєкти освітніх програм та надали рекомендації щодо покращення їх структури та змісту.