ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого українці вдруге відзначають День єднання. Свято було засноване у 2022 році президентом України Володимиром Зеленським задля єдності народу на тлі повідомлень про можливе повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Рік тому було важко повірити що Росія справді нападе, але зараз ми не сумніваємося у лицемірності та жорстокості росіян.

Єдність – це те, що не можливо відібрати в українців у спільній боротьбі чи у мирний час, адже у цьому наша сила.

Студентське самоврядування та заступник декана з виховної роботи, доц.  Трофаїла Н.Д., провели для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти он-лайн захід до ДНЯ ЄДНАННЯ.

Хай майорить у рідних кольорах сьогодні Україна для тих, хто бореться за кожен клаптик української землі, для тих, хто чекає повернення у рідну домівку, для тих, хто зараз не може відкрито розгорнути державний прапор у себе вдома, але чекає на ЗСУ.