Уманський осередок ГО “Української асоціації корекційних педагогів”

Проблема освіти дітей із особливими освітніми потребами досить актуальна в Україні й потребує значної уваги, оскільки з кожним роком зростає їхня кількість.
      З цієї нагоди науково-педагогічні працівники кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та науково-педагогічні працівники Комунального закладу “Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледжу ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради” організували уманський осередок ГО “Української асоціації корекційних педагогів”.

Головними завданнями УАКП є:
• сприяння взаємодії між закладами освіти, недержавними організаціями та суспільством;
• розробка інноваційних проектів, впровадження позитивного досвіду роботи в сфері корекційної педагогіки;
• участь у розробці та виконанні загальнодержавних, регіональних, міжнародних програм для підготовки корекційних педагогів;
• популяризація професії корекційного педагога та психолога.