Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях

Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти є забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, які на сьогодні страждають від російської воєнної агресії. А життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства.

На виконання розпорядження Міністерства освіти та науки України щодо необхідності проведення роз’яснювальної роботи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації, зі здобувачами вищої освіти 312 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину. Студентам було наголошено на недопустимості їх участі в телеграм-чатах та телеграм-каналах за тематикою «деаномізації» та попереджено про кримінальну і адміністративну відповідальність за здійснення чи замовлення завідомо неправдивих повідомлень терористичного характеру.