24 ВЕРЕСНЯ – ПОЧАТОК ОЧНОГО НАВЧАННЯ В УДПУ!

Шановне студентство! 24 вересня 2020 року навчальний процес в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини перейде з дистанційної на очну форму навчання для студентів усіх курсів. Заняття відбуватимуться згідно розкладу.

Професорсько-викладацький колектив та співробітники структурних підрозділів університету радо вітають вас із поверненням до альма-матер.

Дорогі першокурсники! Вітаємо кожного з вас в статусі студента УДПУ імені Павла Тичини! Бажаємо вам впевнено крокувати дорогою знань, бути активними, наполегливими, цілеспрямованими, розкривати таланти, втілювати мрії у життя та із гордістю нести звання студента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!