Гостьова онлайн лекція на тему: «Техніки запобігання емоційному вигоранню»
Доброю традицією на факультеті дошкільної та спеціальної освіти стало проведення гостьових лекцій, що сприяє налагодженню співробітництва між закладами освіти та
Read MoreДоброю традицією на факультеті дошкільної та спеціальної освіти стало проведення гостьових лекцій, що сприяє налагодженню співробітництва між закладами освіти та
Read More16 жовтня відзначається Всесвітній день здорового харчування. Ось і у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» вихователі провели тематичні заняття «Що таке
Read MoreУсім привіт! Мене звати Оксана. Я студентка 3 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ імені Павла Тичини. З 1
Read More