ЗВІТНА ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

27 травня  завершилась навчальна педагогічна практика студентів 111, 112, 113 груп, денної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Фінальним етапом практики стала звітна конференція.

Звіти студентів заслухали керівники практики в складі кандидата педагогічних наук, доцента Авраменко О.О., кандидата педагогічних наук, доцента Мельникової О.М., та кандидата педагогічних наук, доцента  Трофаїла Н.Д.

Під час конференції студенти ділились враженнями про проходження практики.

Студенти представили до уваги матеріали практики, а у своїх он-лайн виступах розкрили специфіку роботи вихователя; поділилися своїми враженнями про здобуті  уміння та навички організації навчальної, виховної  роботи з дітьми. Майбутні вихователі говорили про використання інноваційних освітніх технологій під час навчальної практики, підкреслювали важливість набутих теоретичних знань та практичних занять.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів.