ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 016 «СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА» ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

07 листопада 2022 року відбулася звітна онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики, в якій взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ІІІ курсу, 314 та 315 груп спеціальності 016 «Спеціальна освіта», які проходили педагогічну практику терміном з 10.10.2022 р. по 04.11.2022 року на базі закладу дошкільної освіти № 25 «Ягідка» міста Умань та за місцем проживання та працевлаштування.

Здобувачі поділилися своїм досвідом роботи асистентом вчителя-логопеда, розповіли про інноваційні методи роботи з дітьми дошкільного віку, які мають порушення мовлення, продемонстрували створену власноруч наочність, підготували презентації про їх перебування на практиці, здобутки та труднощі.

Керівник практики від закладу освіти – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Слатвінська Анна Анатоліївна поділилась своїми враженнями від співпраці зі студентами під час практики.

Вітаємо здобувачів вищої освіти із вдалим завершенням ще одного етапу педагогічної практики та бажаємо нових звершень під час наступних видів практик.