ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

18 червня  2020 року відбулася  дистанційна звітна конференція за підсумками навчальної педагогічної практики у закладах  дошкільної освіти студентами 1 курсу ОС Молодший бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта в режимі відеоконференції на платформі Google Meet.
В ході конференції було заслухано звіти студентів. Студенти висловили думки щодо своїх вражень від практики, окреслили проблеми, з якими стикалися під час практики.

Аналізуючи і оцінюючи роботу студентів-практикантів, керівники практики – викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини канд. пед. наук, доц. Мельникова О.М. та канд. пед. наук, доц. Трофаїла Н.Д. в процесі конференції вибудували конструктивний діалог зі студентами, узагальнюючи результати практичної діяльності, й окреслювали подальші перспективи щодо застосування набутих знань та вмінь.
На завершення конференції керівники практики висловили слова вдячності студентам за їх активність під час конференції, за висловлення їхніх позитивних вражень, а також побажали всім присутнім міцного здоров’я, творчих успіхів, гарного дня.

Хоча практика відбувалася у дистанційному форматі, вона допомогла студентам:
– виробити практичні уміння і навички щодо розробки перспективного та календарного планування, роботи з наочністю, виготовлення дидактичного матеріалу для занять, атрибутів для ігор, розробки конспектів занять, бесід та інших видів діяльності, проведення відеозанять;
– стати учасниками вебінарів,  використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, створювати фото- і відео презентації тощо.

Яскраві враження й позитивні результати практичної роботи не залишили жодних сумнівів, що проведення практики навіть у дистанційному форматі сприяє підвищенню професійних компетенцій у майбутніх фахівців дошкільної освіти.