Звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти І курсу ОС «Магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта заочної форми навчання

31.05.2023 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики зі студентами І курсу 514д групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта.  Виробнича педагогічна практика була проведена на базах КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради, КУ «Вилківський інклюзивно-ресурсний центр» Вилківської міської ради Кілійського району, КУ «Крижопільський інклюзивно-ресурсний центр», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Жмеринської міської ради з 3 квітня до 26 травня 2023 року.

У ході конференції студенти поділилися досвідом проведення корекційно-розвиткових занять, консультацій для батьків, особливостями використання інтерактивних логопедичних технологій з дітьми, що мають мовленнєві порушення. Належна увага була приділена комплексній психолого-педагогічній оцінці дітей з особливими освітніми потребами.

Успішно презентували свої роботи Анна Галіч, Катерина Бондар, Юлія Алімова, Наталія Федоренко.

Керівник виробничої практики доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Надія Голуб висловлює щиру вдячність керівникам інклюзивно-ресурсних центрів Марині Бевзюк, Галині Стефановій, Тетяні Пацай, Ларисі Рубанській за високий рівень організації та створення належних умов для проходження виробничої практики студентами 514д групи.