Академія обдарованої дитини «Вундеркінд»

ПРЕКРАСНЕ СВЯТО РАДОСТІ ТА НАДІЇ

Міжнародний день захисту дітей,  саме з цієї нагоди, вихователі центру розвитку дитини «Дивосвіт» привітали вихованців з цим чудовим святом.

Організувала та провела захід керівник центру розвитку дитини «Дивосвіт» Вознюк Наталія Дмитрівна, з допомогою вихователя  Кислинської Ірини Федорівни.

Діти сьогодні поринули у казку лялькового театру, яку організувала доктор педагогічних наук, професор Гаврилюк Світлана Миколаївна. Вистава змусила дітей думати, переживати, радіти разом з героями-ляльками.

Також вихователі провели з дітьми бесіди, влаштували цікаві конкурси. Діти мали можливість погратися та потанцювати. Вони водили хороводи, декламували вірші, співали пісні, малювали кольорові малюнки крейдою на асфальті. Малята отримали невичерпне задоволення та багато позитивних емоцій.

Головна мета святкування – привернути увагу до Дітей та до захисту їхніх прав. Дорослі повинні завжди пам’ятати про захист і турботу до малят, про їх добробут, про їхнє майбутнє. Ми, дорослі, передусім повинні дбати про дітей і дбати про країну, яку ми їм залишимо.

Вітаємо всіх дітей з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.