ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 1 КУРСУ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ (502з групи)

31.05.2023 року відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти заочної форми навчання (502з групи). Здобувачі вищої освіти проходили виробничу педагогічну практику з 17.04.2023 – по 26.05.2023 р.р.

У ході звітної конференції практиканти демонстрували фахові компетентності відповідно до завдань та змісту практики: здатність впроваджувати інноваційні методики у роботі з учнями початкових класів; здатність ефективно взаємодіяти з батьками, здатність оцінювати межі власної фахової компетентності; вирішення актуальних проблем у галузі дошкільної освіти.

Здобувачі вищої освіти представили методичні напрацювання у ході виробничої педагогічної практики: наочні матеріали до залікових занять, дидактичних, сюжетно-рольових та рухливих ігор, а також інших форм роботи в початковій школі: конструювання; Lego-education; brain gym (гімнастика розуму); сенсорно-інтегративні гімнастики; мнемотехніка; мультфільми пізнавального змісту; пізнавально-розвивальні бесіди; використання винахідницьких завдань (ТРВЗ) тощо.

Поділилися досвідом проведення занять із учнями початкових класів з різних розділів програми, реалізуючи Концепцію «Нова українська школа».

Студенти продемонстрували заняття з читання «Твори Т. Шевченка», ліплення «Тюльпани для мами»; з малювання «Вишиванка» (нетрадиційна техніка); з аплікації «Весняні квіти», з природознавства «:Рослиноїдні, всеїдні, хижі тварини. Ланцюги живлення у природі» тощо.

Керівники практики (Кравчук Н.П, Рябошапка О.В.) забезпечили належний рівень організаційної, консультативної, навчально-методичної підтримки студентам-практикантам і створили умови для дистанційного супроводу звітної конференції.