ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Виробнича педагогічна практика посідає важливе місце у системі професійної підготовки майбутніх фахівців в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Педагогічна практика доповнює і збагачує теоретичну підготовку студентів, створює умови для вироблення в них вмінь та навичок, необхідних для навчання та виховання дітей. Студенти удосконалюють особистий досвід та набувають відповідних професійних вмінь та навичок у роботі з дітьми.

Виробничу педагогічну практику здобувачі вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти ОС «бакалавр» 314 та 315 груп денної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньо-професійної програми 016 «Спеціальна освіта» проходили з 15 травня 2023 р. по 26 травня 2023 р. на базі Уманської початкової школи №1 Уманської міської ради Черкаської області та за місцем проживання. Керівником практики було призначено кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – Слатвінську Анну Анатоліївну. Не зважаючи на труднощі, які супроводжували здобувачів-практикантів протягом усього періоду практики, натхнені результатами та позитивними відгуками керівників закладів, де проходила практика мріють знову повернутись вже готовими фахівцями.

Підсумкова зустріч відбулася у дистанційному режимі 30 травня 2023 року. У своїх виступах студенти поділилися враженнями про перші робочі тижні, про труднощі та свої перемоги. Протягом практики вони знайомилися з освітнім процесом у закладі дошкільної освіти, із плануванням та проведенням логопедичних занять, вивчали колектив вихованців, проводили самостійно заходи, оформлювали документацію.

Студенти надали фото-презентації своєї педагогічної діяльності, яку вони здійснювали протягом практики. Керівник практики висловила свої враження щодо роботи студентів-практикантів, а також роз’яснила деякі питання щодо оформлення документації з педпрактики та оголосили оцінки.