ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся захист виробничої педагогічної практики студентами 221, 222 та 223 груп заочної форми навчання, спеціальності 012 Дошкільна освіта, в програмі Google Meet, яку було організовано керівником практики доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Н. Трофаїла.

За період практики, студенти мали можливість не тільки поспостерігати за роботою справжніх професіоналів, але і самим попрацювати в якості вихователів.

Як досягли мети, справилися із завданнями практики, ділилися цікавими враженнями, досвідом проведення занять з дітьми різних вікових груп поділилися  студенти під час звітної конференції.

Виробнича педагогічна практика дає студенту можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Під час її проходження він може перевірити свій професіоналізм.