ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС “МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР” ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

17 грудня 2020 року зі здобувачами початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти ОС «Молодший бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта заочної форми навчання І курсу 11з групи дистанційно відбулася звітна конференція за підсумками навчальної педагогічної практики.

Навчальну педагогічну практику здобувачі проходили дистанційно на базі закладу дошкільної освіти №12 «Золота рибка» м. Умані.

Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта успішно пройшли  свою  першу  навчальну  педагогічну практику,  яка  є початковим етапом фахової підготовки і спрямована на формування їхньої мотивації щодо вибору професії вихователя дітей дошкільного віку.

Студенти-практиканти мали можливість дистанційно ознайомитися, використовуючи 3D платформу, з нормативно-правовою базою ЗДО, специфікою організації освітнього процесу, створення ігрового середовища, усвідомити особливості розвитку дітей різного віку, організацією освітньої роботи з ними. У реаліях сьогодення практика мала дистанційну форму і, нажаль, студенти не мали можливості побувати у закладах дошкільної освіти, безпосередньо поспілкуватися з дітьми та вихователями, проте вони отримували систематичні консультації від свого керівника та педагогів закладу.

Під час проходження педагогічної практики студенти підготували презентації на теми: «Спортивний осередок», «Осередок відпочинку та усамітнення», «Осередок співпраці з батьками», «Ігровий осередок», «Осередок книги», «Обладнання та спортивні предмети у фізкультурній залі», «Обладнання та матеріали у музичній залі», «Осередок образотворчої діяльності», «Осередок народознавства» та ін.

Результати проведення навчальної практики дають можливість стверджувати про те, що студенти поглибили і закріпили теоретичні знання та набули вмінь і навичок організації режимних процесів, різних видів діяльності дітей, на належному рівні виконали всі завдання практики, проявили інтерес, творчість при їх підготовці.