ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 211, 212, 213 ГРУП ТА 11 МБ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ: 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА.

28 квітня 2021 р. відбулася звітна конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОС «Бакалавр» 211, 212, 213 груп та 11 МБ денної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю: 012 Дошкільна освіта.

Базою навчальної педагогічної практики виступили заклади дошкільної освіти та Початкова школа №1 м. Умань.

Груповими керівниками були призначенні, викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини : канд. пед. наук, доц. Авраменко О.О., канд. пед. наук, доц. Мельникова О.М. та канд. пед. наук, Трофаїла Н.Д.

Варто відмітити виступи Демиденко Дар’ї, Хабло Анастасії, Шевчук Вікторії, Костюк Юлії та інших.

Присутнім на захисті навчальної педагогічної практики викладачам та  студентам були представлені презентаційні матеріали, які викликали жваву дискусію зі спогадами, порівняннями та побажаннями про шляхи підвищення ефективності  професійної підготовки  студентів.

Заступник декана з практичної підготовки студентів доцент Дука Тетяна Миколаївна підсумовуючи звітну конференцію, констатувала, що успішне проходження практики дозволило студентам піднятися на новий рівень методичних, пізнавальних, практичних умінь і навиків та зробити крок до формування професійної самосвідомості та самовизначення у ролі вихователя.