ЛАБОРАТОРНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «ЗАНЯТТЯ ЯК ОСНОВНА ФОРМА ОРГАНІЗАЦІЇ ДОШКІЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЇХ З ПРИРОДНИМ ДОВКІЛЛЯМ»

26.04.2021 року у студентів 211, 212 та 213 груп було проведено лабораторне заняття на тему «Заняття як основна форма організації дошкільників під час ознайомлення їх з природним довкіллям», під керівництвом  к.п.н., доцента кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дуки Тетяни Миколаївни.

На занятті студенти мали змогу продемонструвати виготовлені ними презентації, дидактичний матеріал, транслювали звуки природи, анімаційні фізкультхвилинки для урізноманітнення занять, а також показали свої знання щодо вимог до проведення заняття з дітьми різних вікових груп з ознайомлення дітей з природним довкіллям.

На прикладах своїх одногрупників студенти розширили знання щодо відмінностей та особливостей проведення занять у різних вікових групах.