ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ 11З ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ОС МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

17 червня 2021 р. відбулася звітна конференція з навчальної педагогічної практики для студентів І курсу 11з групи спеціальності 012 Дошкільна освіта ОС Молодший бакалавр заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Базою навчальної педагогічної практики виступив дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 21 м. Умань.

Груповими керівниками були призначені :  канд. пед. наук, доц. Трофаїла Н.Д. та канд. пед. наук, доц. Мельникова О.М.

На захисті навчальної педагогічної практики, студенти представили презентаційні матеріали, які викликали жваву дискусію зі спогадами, порівняннями та побажаннями про шляхи підвищення ефективності  професійної підготовки  студентів.