ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 315 ГРУПИ

Звітна конференція виробничої практики студентів 315 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (логопедія) пройшла на високому організаційному, методичному та практичному рівнях.

Практичний показ фрагментів індивідуальних та фронтальних занять з дітьми з особливими освітніми потребами; демонстрація наочних та методичних матеріалів, відео-звіти викликали захоплення і гордість за майбутніх спеціалістів в галузі логопедії.

Враження студентів:

Чернова Аріна: «Ознайомилася з великою кількістю зондів різної величини і широкого призначення та специфікою їх використання»

Будянська Наталія: «Знайшла підхід до дитини , яка має розлади аутистичного спектру. Це моя перемога!»

Лепеха Інна: «Проходила практику в рідному місті Кривому Розі: теплий прийом, людяність, високий професіоналізм логопеда-дефектолога»

Пічкуренко Олександра: «Доказала сама собі, що саме ту професію обрала!»

Рора Наталія: «Майстерність педагога-логопеда ДНЗ №8 Басихіної Людмили Петрівни по масажу язика та постановці звуків у дітей дошкільного віку – вражає!»

Голофаст Олександра : «Брала безпосередню участь у постановці діагнозу логопедом-дефектологом по визначенню дислалії та дизграфії – це талант.» Літвінова Інна: «Складання мовленнєвих карток, індивідуальний підхід у роботі з батьками (Не здаватись! Іти вперед!), різновиди масажу – Це сила, майстерність вищого класу.»