ТРЕНІНГ «ШІСТЬ СТИЛІВ ЛІДЕРСТВА»

7 листопада 2018 року відбувся тренінг на тему: «Шість стилів лідерства» для студентів першого курсу факультету дошкільної освіти.

Нагадаємо, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини цьогоріч за результатами конкурсного відбору став учасником третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України», що проводиться Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки МОН України.

Представниками  від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини були Лілія Огородник та Богдан Семчук, які  взяли участь у трьох навчальних модулях програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.  Наші колеги вирішили поділитися досвідом із студентами.

Під час тренінгу було обговорено етимологію слів «лідер» та «лідерство», якими навичками повинен володіти справжній лідер, який стиль лідерства доцільно обирати. Учасники тренінгу мали змогу спробувати себе у ролі коучерів, визначити свій стиль лідерства, а також розглянути основні моделі лідерства.

Друк