ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧАМИ ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Невід’ємною і обов’язковою складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців дошкільної освіти є практична підготовка здобувачів освіти, що сприяє закріпленню набутих теоретичних знань.
       17 травня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти за допомогою платформи Google Meet відбулася звітна конференція за підсумками проходження виробничої педагогічної практики здобувачами ОС «Молодший бакалавр» 21 групи денної форми навчання, які навчаються за освітньою програмою «Дошкільна освіта» (керівник практики викладач кафедри дошкільної освіти Гарбар С.В.).

Звіти та матеріали практики засвідчили, що здобувачі освітнього ступеня «Молодший бакалавр» всі завдання практики виконали у повному обсязі, продемонстрували вміння застосовувати і творчо використовувати теоретичні та методичні знання, пов’язані з особливостями професійної діяльності.

Бажаємо подальших успіхів!