Зустріч здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта (514 група заочної форми навчання) з фахівцем (консультантом) від бази практики

24.04.2023 року відбулася онлайн-зустріч магістрів-практикантів 514 групи заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта з вчителем-логопедом КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради Вінницької області – Сахнюк Наталією Анатоліївною.

Наталія Анатоліївна ґрунтовно розповіла про основні етапи оцінки мовленнєвого розвитку особи з особливими освітніми потребами, зокрема з порушеннями мовлення та  презентувала методичні напрацювання для обстеження мовлення: роздатковий наочний матеріал, логопедичні ігри, схеми, таблиці для читання складів, слів речень; навчальні посібники та технічні засоби навчання.

Зустріч пройшла у формі навчального заняття. У ході заняття практиканти вивчали досвід вчителя-логопеда щодо: аналізу динаміки індивідуального розвитку дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з порушеннями мовлення; заповнення мовленнєвої карти дітей з порушеннями мовлення; структурних елементів та змісту корекційно-розвиткових занять для дітей з порушеннями мовлення в умовах інклюзивно-ресурсного центру.

Модератор зустрічі – Ірина Малишевська доктор педагогічних наук, професор, керівник практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти