Зустріч здобувачів вищої освіти із координаторами з питань неформальної та інформальної освіт

16 березня 2023 р. відбулася чергова зустріч здобувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти із координаторами з питань неформальної та інформальної освіти Мариною Лемещук, в.о. завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та Ольгою Мельниковою, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти. Метою зустрічі було ознайомити здобувачів із процедурою визнання результатів неформально/інформальної освіти  у закладі вищої освіти.

Здобувачам надали інформацію про нормативно-правову базу забезпечення перезарахування дисциплін.

Також здобувачів було ознайомлено із переліком дисциплін, які можуть бути перезараховані відповідно до процедури визнання результатів неформального/інформального навчання.