Зустріч з Головою Екзаменаційної комісії випускної атестації здобувачів вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійних програм: Дошкільна освіта та Дошкільна освіта. Початкова освіта спеціальності 012 Дошкільна освіта

13 листопада 2023 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта освітньо-професійних програм: Дошкільна освіта та Дошкільна освіта. Початкова освіта  спеціальності 012 Дошкільна освіта була проведена зустріч з Головою Екзаменаційної комісії доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти Гаврилюк Світланою Миколаївною та членами комісії: Бутенко Ольгою Григорівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, заступником декана з навчальної роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти, Карнаух Лесею Петрівною, кандидатом педагогічних наук, професором, в. о. завідувача  кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, Мельниковою Ольгою Миколаївною, кандидатом педагогічних наук, доцентом, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти Попиченко Світлана Сергіївна звернулася до  здобувачів зі вступним словом та зазначила, що з метою дотримання правил безпеки у нинішніх умовах випускна атестація відбуватиметься у змішаному форматі.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, заступник декана з навчальної роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти Бутенко Ольга Григорівна ознайомила присутніх з Положенням про випускні кваліфікаційні роботи в УДПУ, процедурою захисту випускних кваліфікаційних робіт та графіками проведення випускної атестації.

Члени екзаменаційної комісії зосередили увагу здобувачів вищої освіти на процедурі попереднього захисту випускних кваліфікаційних робіт та на необхідності дотримання правил безпечної поведінки в разі сигналу  «Повітряна тривога» під час захисту.

Голова Екзаменаційної комісії доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк Світлана Миколаївна разом із членами комісії побажали  успіхів та високих результатів нашим випускникам під час випускної атестації.