Настановча конференція до навчальної педагогічної практики для студентів 21 групи (денна форма навчання)

13 листопада 2023 року відбулась настановча конференція на платформі Google meet для студентів 2 курсу (молодший бакалавр)  денної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами: «Дошкільна освіта”.

Керівник практики: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Наталія  Трофаїла.

Натілія Дмитрівна повідомила студентам про терміни і тривалість практики. Ознайомила з програмними результатами навчання, з рекомендаціями щодо ведення щоденника та індивідуального плану роботи студента-практиканта,  написанням звіту. Наголосила на необхідності вчасної подачі матеріалів практики та особливостях процедури захисту практики.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні  питань щодо особливостей проведення навчальної практики та побажали  успіхів у проходженні практики.