Зустріч з Головою Екзаменаційної комісії для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форм навчання

28 травня 2024 р. на факультеті дошкільної та спеціальної освіти для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форм навчання була проведена зустріч з Головою Екзаменаційної комісії кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Підлипняк Іриною Юріївною та членами комісії.

Під час зустрічі студентів ознайомили  з графіками проходження випускної атестації.

Секретар екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дука Тетяна Миколаївна ознайомила здобувачів вищої освіти з процедурою проведення випускних екзаменів.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти, заступник Голови Екзаменаційної комісії Попиченко Світлана Сергіївна зазначила, що з метою дотримання правил безпеки у нинішніх умовах випускна атестація відбуватиметься у змішаному форматі.

Голова Екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Підлипняк Ірина Юріївна наголосила, що випускні екзамени відбуватимуться у формі виконання тестів в інформаційно-освітньому середовищі Moodle.

Зичимо успіхів та високих результатів нашим випускникам під час випускної атестації!!