ЗУСТРІЧ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ СВІТЛАНИ ПОПИЧЕНКО ЗІ СТУДЕНТАМИ З ПРИВОДУ ТРАГІЧНИХ ПОДІЙ В ГУРТОЖИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ

27.03.2024 відбулася зустріч декана факультету дошкільної та спеціальної освіти – Світлани Попиченко, заступника декана з цивільного захисту – Нелі Кравчук та заступника декана з виховної роботи – Наталії Трофаїла
щодо трагічних подій 26 березня 2024 р. у гуртожитку №2 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Сталася трагічна подія: загинув студент 2 курсу факультету фізики, математики та інформатики Мочалов Владислав Вікторович та отримав поранення студент 1 курсу факультету інженерно-педагогічної освіти Смілянець Євгеній Анатолійович.

Зі студентами факультету було проведено роз’яснювальну роботу щодо характеру та обставин цих подій. Студенти поінформовані про складність цієї надзвичайної ситуації та про попередню інформацію працівників поліції, що поранень здобувачам вищої освіти завдала стороння особа, яка не є студентом університету.

Не зважаючи на всі намагання зупинити нападника, не допустити конфлікту, виклик поліції, сталася трагедія. Нині тривають слідчі дії.
Студентам побажали зберігати спокій та бути обачними у різних життєвих ситуаціях, у разі потреби звертатися за допомогою до викладачів факультету і психологів університету, телефони яких розміщені в вайбер-групах.

Колектив факультету та студентська рада факультету висловлюють співчуття батькам, родині, друзям, усім, хто знав Владислава.
Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у години скорботи.
Вічна пам’ять!