«ЗРОБИМО ЦЕЙ СВІТ БЕЗПЕЧНИМ РАЗОМ!» ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АСОЦІАЦІЇ САПЕРІВ УКРАЇНИ

28.03.2024 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти з представниками Асоціації саперів України під гаслом: «Зробимо цей світ безпечним разом!».

Під час тренінгу відбулося навчання студентів факультету (С. Галімон, В. Коломенська, Є. Самокиш (114 гр.), В. Рябокінь, М. Ліпич (331 гр.), Д. Дзекан, О. Конотопчик, С. Майданюк, Л. Дорош, А. Федорчук, Д. Притула (311 гр.) Т. Панасюк, С. Пономаренко (313 гр.) та Д. Стефанова-Слободян (502 гр.)) з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.

Працівник Асоціації пані Ольга познайомила студентів із видами мін, особливостями замінування та розмінування небезпечних територій, різновидами загроз (міні-пастки, саморобні вибухові пристрої); попереджувальними знаками (офіційні, неофіційні), які можуть попереджати нас про мінну небезпеку та моделями безпечної поведінки тощо.

Здобувачі разом із членами Асоціації обговорювали різні моделі безпечної поведінки і визначали способи дій у небезпечній ситуації (артобстріл, вибухи, детонація, пожежа тощо).

Було виділено три золотих правила безпеки:

• Не підходь!
  • Не чіпай!
  • Повідомляй службу порятунку за номером – 101.

Щоб бути підготовленими і стресостійкими до таких ситуацій здобувачам запропонували відвідати курси тактичної медицини. Таким чином, вони зможуть зберегти не лише власне життя, але й допомогти близьким та оточуючим людям.

Також студентів запрошували на роботу до Асоціації саперів України.

Дякуємо працівникам Асоціації та організаторам зустрічі за змістовну лекцію! Бажаємо успіхів у такій нелегкій, небезпечній та потрібній нині праці!

Бажаємо миру та перемоги!