Новини, події, оголошення

знайомство першокурсників із “Софіївкою”

У старовинному українському місті Умань є мальовничий куточок, який називають дивом та перлиною України – це дендрологічний парк «Софіївка». Де кожен має можливість поринути у казковий світ природи, краси і кохання. «Софіївка» чудова за будь-якої погоди та пори року і є справжнім раєм, наприклад, для любителів фотозйомки!

13.09.2021 року для студентів 114 групи денної форми навчання було проведено екскурсію куратором групи Калиновською Іриною Сергіївною Національним дендрологічним парком «Софіївка» – шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця XVII — початку XIX століть.

Студентам дуже сподобалось таке нестандартне дозвілля, адже воно краще за все згуртовує, дозволяє поглянути на один одного з нової сторони, розвиватися гармонійно та всебічно.

Парк «Софіївка» – садово-парковий та архітектурний шедевр, який був покликаний служити пам’ятником вічному коханню, продовжує чарувати та дивувати відвідувачів і сьогодні. Парк щорічно відвідують десятки і сотні тисяч туристів з усіх куточків України та з-за її меж. До такої чарівної атмосфери мали можливість доторкнутися і студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти, спеціальності спеціальна освіта (логопедія).

 

 

 

                                                                                                                                                                                                               Автор: Калиновська І.С.