Новини, події, оголошення

Здоров’я в порядку – спасибі зарядці!

Гімнастика подовжує молодість людини. (Дж. Локк)

Викладач кафедри корекційної педагогіки та психології Черніченко Людмила Анатоліївна провела лабораторне заняття із студентами 21 групи факультету дошкільної та корекційної освіти з предмету «Основи валеології» на тему «Ранкова гімнастика як системоутворюючий компонент здорового способу життя».

1 - 1

Лабораторне заняття проходило в дендрологічному парку «Софіївка», де студенти мали змогу дізнатися, що ранкова зарядка являє собою комплекс фізичних вправ, що забезпечує поступовий перехід від сну до активної  діяльності. Вона необхідна для ліквідації застійних явищ після сну, активізації серцево – судинної, дихальної, м’язової та інших систем організму.

2 - 1

Студенти з великим задоволенням виконували вправи та розуміли, що робити щодня ранкову зарядку необхідно кожній людині, не дивлячись на вік або фізичний розвиток.

3 - 1

4 - 1

Вправи, що включаються, в ранкову зарядку можуть бути різними, але головне вони повинні виконуватися в певній послідовності і розвивати весь організм, але потрібно не просто виконати всі вправи, а важливо стежити за диханням. Вдих повинен бути глибоким через ніс, а видих – повільним і тривалим через рот.