Випускна атестація здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форм навчання

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти триває випускна атестація здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форм навчання.

12.12.2023 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з членами Екзаменаційної комісії, на якій обговорювалася процедура проведення захисту випускних кваліфікаційних робіт у змішаній формі, враховуючи безпекові заходи відповідно до  нинішньої ситуації в країні. До відома здобувачів вищої освіти були доведені графіки випускної атестації.

На завершення консультації було надано вичерпні відповіді на усі питання студентів.

Зичимо успіхів нашим студентам та чекаємо на гарні результати!!!