13 жовтня 2022 року викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти та студентка 312 групи  взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Практико-орієнтований підхід до розвитку педагогічної та психологічної освіти в міждисциплінарному дискурсі» в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського на платформі Zoom.  Організаторами зустрічі були кафедра педагогіки та психології, а також кафедра початкової та дошкільної освіти.

На початку пленарного засідання з промовою виступив ректор МНУ імені В. О. Сухомлинського, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор В. Д. Будак, наголосивши на тому, що конференція проводиться в складних умовах воєнного стану, але події сьогодення не стали на заваді колективу викладачів організувати такий науковий захід. Також Валерій Дмитрович згадав про полеглих Захисників України й запропонував вшанувати їх пам’ять хвилиною мовчання.

З доповіддю виступили Кушнір Валентина Миколаївна, доктор педагогічних нак, професор кафедри дошкільної освіти “АДАПТАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ ТИМЧАСОВИХ ЕМІГРАНТІВ ДО  НОВИХ УМОВ ЖИТТЯ В ПОЛЬЩІ: СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ АСПЕКТ”, а також Трофаїла Наталія Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини та  Корнєєва Юлія студентка 312 групи з темою “ФОРМУВАННЯ КРОС‒КУЛЬТУРНОЇ ГРАМОТНОСТІ ДІТЕЙ ПРИ ВИВЧЕННІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ”.

Дякуємо організаторам конференції за цікаву зустріч.