ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ВІДВІДАЛИ XI МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

23 жовтня 2019 р. викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти відвідали XI міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Організовувала та проводила виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання і дидактичних засобів, електронних ресурсів, інноваційних програм і рішень для освітнього процесу.

В межах виставки проводили конференції, тренінги, семінари, педагогічні коучинги, освітні воркшопи, дискусійні панелі, нетворкінги, круглі столи, майстер-класи, які могли відвідати усі бажаючі та гості виставки.

Викладачі  факультету дошкільної та спеціальної освіти в рамках виставки відвідали педагогічний коучинг з вирористання першого українського дидактичного мультимедійного контенту «КM МЕDIA Ed profi» НУШ-1, НУШ-2 у сучасному освітньому процесі.