Виховна година зі студентами 212 групи денної форми навчання ОС «Бакалавр» на тему: «Психологічна та емоційна підтримка студентів в умовах військової агресії»

Наразі студенти найбільше потребують підтримки та розуміння. Той факт, що студенти, на жаль, поступово вимушено звикають до нових реалій, не означає, що вони можуть обійтися без підтримки нас, як педагогів. Вони як ніколи її потребують. Їм потрібна наша впевненість у тому, що все буде добре, наша стійкість та віра в перемогу навіть у важкі часи невизначеності. Саме ми, як куратори, повинні докласти значних зусиль аби, хоч, і під час віртуальних зустрічей, у студентів був належний емоційно-психологічний стан.

Отож, під час виховної години разом зі студентами групи обговорили основні напрями психологічної та емоційної підтримки, скориставшись добіркою психологічних технік (автор – психология Світлана Ройз «Твоя Сила»), а також ближче ознайомилися із такими освітньо-виховними матеріалами, які стануть їм у нагоді: