Виховна година «Як пройти крізь труднощі і зберегти психічне здоров’я»

22 квітня куратором Бегас Л. Д. зі студентами 214 та 215 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину на тему «Як пройти крізь труднощі і зберегти психічне здоров’я».

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бегас Людмила Дмитрівна наголосила, що: “Ніщо так не об’єднує людей, як біда… Сьогодні вона на всіх одна… Війна…Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…”

Під час онлайн-зустрічі поспілкувалися про:

• психологічну стійкість;
  • обговорили те, що загрожує нашому психічному здоров’ю у час труднощів;
  • виділили те, що допоможе відновитися.

Ще кілька днів, тижнів тому, ми не могли собі і уявити, що на нашу Батьківщину прийде війна. Люди об‘єдналися проти російського агресора і ведуть боротьбу на всіх фронтах. Так і наші студенти кожний на своєму фронті ведуть активну боротьбу.

МИ РАЗОМ! МИ СИЛЬНІ! І МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО!

НАВЧАЄМОСЬ. ТРИМАЄМОСЬ. КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! СЛАВА НАЦІЇ!