ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»

«Є на світі моя країна,
найчарівніша, як перлина.
В моїм серці вона єдина.
Це моя Україна».

07.11.21 р. – відбулася виховна година зі студентами 113 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Студенти 113 групи спільно із куратором Нелею Кравчук підготували короткі повідомлення, історичні факти, вірші та прозу про Україну, про найвидатніші місця рідних міст і сіл, а також взяли участь у обговоренні підготовлених матеріалів.

У кінці заходу студенти узагальнили почуту інформацію і зробили ряд висновків, найцікавішими серед них були такі:

Тетяна Панасюк: У кожного з нас одна єдина Батьківщина. По-перше, це те місце, де ми народилися і виросли. По-друге, Батьківщина – це наша рідна країна. Батьківщину змінити не можна, як не можна змінити своїх батьків, тих, хто дав нам життя. Для нас Батьківщиною є рідна Україна.

Наталія Афанаьєва: Ми дуже любимо свою країну, бо для справжнього українця не може бути ніде краще, ніж на рідній землі.

Маріанна Мунтян: На тлі історії наша країна ще досить молода, тому її майбутнє повністю в руках наших сучасників та наступних поколінь. Якою ми зробимо нашу Батьківщину, такою вона і буде.

Світлана Пономаренко: Українці – це не тільки велика і могутня нація, це одна величезна гостинна родина. А у будь-якій родині добробут та гарні відносини будуть лише тоді, коли кожен буде відданим своїй справи, справі на благо інших. Родина для мене – найсвятіше слово на землі, а мати родини для мене – це Україна. Я дуже люблю свою рідну країну і все своє життя буду боротися за своє щастя на рідній землі та за щастя своїх співвітчизників.

Анна Маляр: У нашій країні найрозумніші у світі люди, багата земля і достатньо невитрачених ресурсів. Ми впевнені, що українська держава – могутня і миролюбна країна. Ми зможемо мужніти і рости разом з нею. А нині – ми повиннні вчитися, щоб у майбутньому принести Україні якомога більше користі.

Моя Україна – це пісенька мами,
Розлогі лани колосяться хлібами,
Вишневі садочки, лелеки на хаті.
Купають ставочки хмарки пелехаті.
Моя Україна – то мамина ласка,
Червона калина, бабусина казка.
Це соняхи в цвіті, горобчиків зграя…
Я кращої в світі країни не знаю
! (Л. Савчук)