Виховна година із здобувачами вищої освіти 21, 24 груп на тему “Конфлікт та шляхи його вирішення”

06.12.23 р. відбулася виховна година із здобувачами вищої освіти 21, 24 груп на тему “Конфлікт та шляхи його вирішення” (куратор Гарбар С.В.).

Метою виховної години було показати ефективні шляхи розв’язання конфліктних ситуацій; вчити використовувати в спілкуванні з іншими людьми тактику співробітництва, знаходити конструктивні способи розв’язання проблемних ситуацій; формувати в студентів почуття єдності з колективом, спонукати до роботи над собою; сприяти взаєморозумінню, виховувати повагу до товаришів, почуття відповідальності за свої слова і вчинки; формувати ціннісне ставлення до людей, а саме: терпимість, тактовність, доброзичливість, здатність прощати і просити пробачення, протистояти виявам несправедливості та жорстокості.

Сподіваємося, що отриманий досвід розширить знання студентів про конфліктні ситуації, які виникають найчастіше і дасть можливість легше справлятися з ними у власному житті.